MODX

Професійний фреймворк для створення креативних сайтів

Що таке MODX?

MODX безкоштовний фремворк, що використовується для створення сайтів, написаний на мові PHP, збереження інформації відбувається у базі даних MySQL або MS SQL. Система управління вмістом MODX встановлюється на більшості WEB-серверах ( IIS, Apache, Lighttpd, nginx і Zeus) і є крос-платформною та крос-браузерною, що дає можливість реалізації найсерйозніших технічних рішень у розробці сайтів на MODX. Платформа популярна серед розробників через свою доступність, простоту та легкість написання коду. Розробка дизайну сайту для модікс, верстка всього сайту на MODX чи окремого шаблону сторінки, наповнення веб-сайту перетворюється на приємний і цікавий процес із системою управління контентом MODX.

modx-logo

Переваги MODX:

  • Сайти на MODX повністю захищені та у 100% безпеці і це все завдяки клопіткій роботі розробників, які регулярно моніторять код MODX.
  • Платформа MODX найбільш сумісна з WEB-серверами.
  • Сайт створений на MODX зручний в адмініструванні( впроваджений механізм із генеруванням каталогів, є можливість гнучкого контролю метаданих, жодної проблеми із розмежуванням прав доступу).
  • Система MODX дозволяє напряму працювати з HTML кодом, що допоманає контролювати всю інформацію практично не докладаючи особливих зусиль.
  • MODX дозволяє втілити будь-яку вашу ідею дизайну сайту абсолютно необмежуючи вашу творчість.
  • Завдяки системі кешування MODX інформація обробляється дуже швидко, таким чином пришвидшуючи завантажуваність сторінок сайту.

Версії MODX:

Найновішою версією, яка знаходиться у активній стадії розвитку є MODX Revolution, ця системи продумувалась дуже ретельно з акцентом на функціональність та зручність користування. Попередньою версією MODX Revolution є MODX Evolution, ці дві версії розвиваються на даний момент паралельно, бо вважається, що працювати із версією Evo для початківців-розробників все ж легше ніж на Revo.

Середовище MODX:

MODX Revolution

modx-revo

MODX Evolution

modx_evo

eng / rus / ukr