Реклама в соцмережах

Кожна соціальна мережа має свою аудиторію, можливості та особливості

Для чого потрібна реклама в соціальних мережах?

Реклама і просування в соціальних мережах сайту це дуже ефективний спосіб гучно заявити про себе. В даний час соціальні мережі користуються надзвичайною популярністю серед публіки різного віку. Люди реєструються не лише задля нових знайомств, а ще й через велий доступ потрібної їм інформації. Якщо раніше публіку приваблювали переважно великі портали чи популярні, рейтингові сайти, то тепер просто феноменальний інформаційний вплив мають соціальні мережі.


Реклама в соцмережах сприяє ефективному СЕО просуванню компанії, адже дозволяє підвищити трафік Вашого веб-сайту. Кожен клік по посиланню на Ваш ресурс у мрежі збільшує основні показники сайту, адже пошукові системи цінують різнотипні зовнішні посилання та переходи із авторитетних ресурсів, таких як facebook, twitter та інших.

реклама в соціальних мережах

Способи просування:

  • Контентна реклама (розміщення тематичної реклами можливе у системах Google, Yandex та різних соціальних мережах);
  • Офіційна сторінка компанії (створення такої групи потрібно для того, щоб прихильники компанії та просто користувачі мережею бачили усі оновлення спільноти в стрічці своїх новин);
  • Прихована реклама (щоб задіяти цей вид реклами, можна або створити якусь спільноту, закидуючи новини фірми туди, або ж розповсюджувати інформацію про компанію у вже створених групах, чи поширювати відео або ж фото у вигляді спаму, чи напряму писати користувачам);

Наша компанія пропонує лише якісну співпрацю, ми гарантуємо, що наша компетентність та досвідченість створять неповторний та яскравий імідж Вашої компанії і сайту, зокрема, також.

eng / rus / ukr