Блокчейн

Блокчейн - це децентралізована база даних, що дозволяє зберігати дані і криптографічно гарантувати їх незмінність. Непомітно змінити записи в блокчейні не можна - всі операції перевіряються.

 

Незважаючи на те, що інтерес до Блокчейн-технології в більшій мірою пов'язаний швидше з областю фінансів, сфери застосування технології розподілених реєстрів не обмежуються тільки цим.

 

Деякі з наших рішень для державних секторів з блокчейн технологіями:

1) Автоматизація документообігу в установах (вхідні, вихідні документи, внутрішня кореспонденція, звернення громадян, ...).

2) Система управління військовими ресурсами (інформація про кожного військовому (навички, історія служби), локації одиниць, планування переміщень, накази, ...).

3) Медична інформаційна система (електннная карта пацієнта з історією виписок з лікувальних установ з поставленими діагнозами і призначеним лікуванням).

4) API для платіжних систем (переказ коштів, підпис бухгалтерських документів, формування кошторисів).

5) Авторство і право володіння (підтверджувати права авторства на твір а також його передача іншим).

6) Автоматизація взаємодії людини і держапарату окремими модулями де найбільша корупція (допомога в реєстрації ТОВ, заповнення довідок ДАІ і т.д.).

і багато багато іншого.

 

Ми пропонуємо розробку як нових технологій для державного і приватного сектора так й імплементацію блокчейн технології у уже існуючі процеси.

eng / rus / ukr