Веб-студія «WebDreamLab»

Створення сайтів

Будь-якого типу та складності за короткий проміжок часу

Успіх Вашої компанії залежить від продуманості дизайну та якості розробки сайту і не має значення чи це бізнес сайт або корпоративний сайт, чи інтернет-магазин, а може сайт-візитка. Наші розробники потішать Вас інноваційними рішеннями та креативністю.

Адже, якщо у Вас немає сайту або він неякісний - Вам не довірятимуть. Пропонуємо створення сайту з нуля під замовлення з унікальним дизайном інтерфейсу. Розробка сайтів будь-якої складності відбувається під строгим наглядом тім лідера.

Якщо Вам потрібно розробити сайт якомога швидше - звертайтесь! Пропонуємо створення сайтів за один день, що професійно представлять Вашу компанію та найголовніше - принесуть Вам прибуток.

Останнє і є нашою спеціалізацією. Ми розробляємо не тільки красиві, але й ефективні та недорогі сайти.

Розробка веб сайтів та мобільних додатків, не є основним занятям нашої фірми, також можемо Вам запропонувати просування сайтів та подальшу їх підтримку.


До вашої уваги найпопулярніші типові замовлення сайтів

Вебдрімлаб працює на ринку веб розробок доволі таки давно, тому можемо чітко типізувати сайти за їхнім вмістом та структурою.

Розрізняють чотири основні види стандартних сайтів:

Лендінг Пейдж 

Наші спеціалісти розробляли складні та ексклюзивні лендінги, тому будь-яке Ваше замовлення буде виконане професійно, Ви отримаєте лендінг пейдж дизайн швидко та насолоджуватиметесь результатом протягом довгого часу. У нашій компанії дбають про своїх клієнтів, тому Ви можете лендінг пейдж замовити дешево, а в результаті отримаєте надійний та ефективний сайт.


 • одна сторінка;
 • мета - реклама якогось конкретного товару чи послуги;
 • спосіб - максимально привабливий опис конкретного товару (послуги);
 • ціль - максимальна конверсія (к-сть) замовлень;

Детальніше  |   Портфоліо

Ви можете замовити сайт лендінг пейдж зв'язавшись з нами по телефону чи завітавши до нас у офіс. Радо чекаємо!)


Сайт візитка

Думаєте, що сайт візитка за 1 день це нереально? Наші розробники доведуть Вам, що це не так). Компанія Вебдрімлаб має великий досвід роботи в IT, тому будь-яке Ваше замовлення буде виконане швидко, якісно та стильно, чи це буде сайт візитка магазину одягу, чи сайт меблевої компанії або ж будівельної компанії. Пропонуємо гарні умови: сайт візитка з просуванням недорого та з гарантією успіху. 


 • декілька сторінок, однорівнева навігація;
 • мета - коротке представлення на ринку;

Детальніше  |   Портфоліо

Замовити сайт візитку з ексклюзивним дизайном Ви можете зв'язавшись із нашим менеджером, який проконсультує Вас та скаже, яка буде ціна створення сайту візитки за вказаним Вами дизайном.


Бізнес сайт

Найпопулярніші бізнес сайти Ви знайдете саме у нас! Виконаємо будь-яку Вашу забаганку, навіть якщо це буде бізнес сайт нерухомості на wordpress англійською під ключ недорого,  також запропонуємо безліч своїх варіантів дизайну сайту. Ваш бізнес сайт та його просування для нашої компанії це ключове завдання, за яким будуть наглядати просунуті в IT фахівці.


 • багаторівнева навігація;
 • мета - повне представлення інформації про компанію;
 • засоби - багато інформації, новини, статті, каталог товарів і послуг;

Детальніше  |   Портфоліо

Замовити бізнес сайт Ви можете завітавши у наш затишний офіс або ж зателефонувавши. І ми неодмінно Вас потішимо!)


Інтернет магазин

Якщо Ви шукаєте фірму, яка б створила інтернет магазин в Україні недорого, то звернулись за правильною адресою. Наш досвід дозволить реалізувати навіть найскладніше технічне завдання. Запропонуємо найсучасніші рішення та захоплюючий дизайн. А також наші розробники ставлять інтернет магазин на вордпрес, модікс, престашоп та інші системи управління вмістом. Ви обираєте, ми виконуємо! Робимо все для того, щоб клієнту було комфортно.


 • необмежений каталог товарів з кошиком;
 • мета - онлайн продаж товарів;
 • засоби - безліч категорій, підкатегорій, товарів, пошук, розширений фільтр по товарах, онлайн замовлення та оплата товару, особистий кабінет з історією замовлень;

Детальніше  |   Портфоліо

Замовити сайт інтернет-магазин Ви з легкістю можете в нашого менеджера, ми допоможемо Вам обрати найкращий варіант, що буде вдало підкреслювати стиль Вашої компанії та привабить велику кількість клієнтів.


Розробка веб-сайтів будь-якої складності - це до нас.

За 8 років розробивши понад 1000 сайтів ми уважно вивчали, які саме елементи давали найбільший відсоток росту замовлень із сайту.

Розробка веб-сайтів і додатків відбувається надзвичайно скрупульозно та якісно. Даємо гарантії, що створення сайтів та їх просування буде відбуватись під строгим наглядом тім лідера.

Тому тепер кожен розроблений нами веб-сайт буде не тільки відвідуваним, але й з високою конверсією замовлень.

Також сайт буде максимально дружнім з пошуковими системами завдяки технології адаптивної верстки та обов’язковим коректним відображенням на мобільних пристроях.

Наша ціль - щоб кожен 10-тий, хто відвідає Ваш сайт, зробив у Вас замовлення!


Чому саме ми?

Розглянемо декілька альтенатив:

Безкоштовне створення сайту

Варіант створення сайту своїми руками ідеально підійде, коли розробка сайту Вам не по кишені.

 • Плюс: безкоштовно;
 • Мнус: все робити самому, сайт матиме шаблонний вигляд, не викливатиме довіри;

Купівля шаблону для веб сайту

Даний варіант ідеально підійде коли у Вас мінімальний кошторис, але хочеться якісний веб сайт.

 • Плюс: дешево і професійно;
 • Мінус: шаблонний сайт, немає індивідуального підходу, неможливо самостійно зробити тонкі налаштування вигляду та функціоналу;
Замовити розробку сайту у веб-студії, що дає найдешевшу ціну

Даний варіант ідеально підійде для тих, хто має мінімальний бюджет і не хоче нічого робити, але важко знайти гідні веб студії України з європейським рівнем обслуговування. А якщо знайдете, то частенько рівень веб студії і ціни не співмірні.

Те, що дешевше, зазвичай обов'язково не якісне.

Тому із 99% впевненістю, якщо знайдете десь дешевше - скоріш всього Ви отримаєте попередній варіант - "купівля шаблону", про який Ви так і не здогадаєтесь.

Просто замовити в іншої студії

Якщо з певних причин Ви обрали іншу веб студію - рано чи пізно Ви все-таки вернетесь до нас.

Це доведено досвідом :)

Тому, поки що, можемо запропонувати Вам безкоштовний аудит сайту, що Вам розробили, щоб показати Вам що в ньому не так і чому ви прогадали замовивши створення сайту не у нас.