Створення Бізнес сайту

Багаторівневий веб-сайт із каталогом продукції (послуг), новинами та статтями.

Бізнес сайт (або як його ще називають - Корпоративний сайт) - дозволяє повноцінно представити компанію, продукт або послугу в мережі Інтернет. Розрахований такий сайт на партнерів, потенційних клієнтів, постійних покупців.

Завдяки створенню бізнес сайту ви зможете популяризувати вашу компанію, оскільки корпоративний сайт буде працювати на імідж компанії, що дозволить значно збільшити клієнтську базу.

Окрім статичної інформації (про нас, послуги, переваги, контакти,..) в бізнес сайті за допомогою можливості створення безлічі сторінок та підсторінок зазвичай розміщують як повний перелік товарів та послуг, так і новини, статті, акції та іншу важливу інформацію.

Зразок бізнес сайту:

створення бізнес сайту (корпоративного веб-сайту)

Це вкрай потужний ресур, що дозволить не тільки отримати впізнаваність на ринку й отримати нових клієнтів, але й дозволить спростити комунікацію з клієнтами, оскільки не треба буде кожен раз давати консультації по товару (послузі) що цікавить замовника, а можна буде просто відіслати його на ваш створений корпоративний сайт, де він отримає усю необхідну йому інформацію й звернеться до вас вже із конкретним замовленням.

Ознайомитись із прикладами бізнес сайтів можете у нашому портфоліо.

eng / rus / ukr